kavaklıya

Zabıta memuru Kavaklı toprağa verildi

kavaklıya
Dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İskilip Belediyesi Zabıta Memuru Ali İsmail Kavaklı bu gün toprağa verildi. Kavaklı’nın hastane morgundan alınan naaşı Belediye önüne getirildi. Burada çalışma arkadaşlarından helallik istendi. Dualar edildi. Belediye önündeki törende konuşan Belediye Başkanı Recep Çatma “İsmail Kavak’lıyı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. İsmail arkadaşımız Belediyemizin bir çok biriminde görev yapmış, hepimiz tarafından sevilen bir arkadaşımızdı. Kendisine Cenab-ı Allah’tan rahmet kederli ailesine, sevenlerine ve Belediye personelimize sabır ve başsağlığı diliyorum.’’ dedi.
Daha sonra İsmail Kavaklı’nın naaşı Ulucami önüne getirildi. Cenaze namazına Belediye Başkanı Recep Çatma, eski Belediye Başkanı Numan Sezer, yakınları, sevenleri, belediye personeli ve İskilipliler iştirak ettiler. İsmail Kavaklı Ulucami önünde kılınan cenaze namazının ardından Hacıkarani mezarlığında toprağa verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>