ugurludag

Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun’dan Uslu’ya ziyaret

ugurludag

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Uğurludağ Belediye Başkanı seçilen Remzi Torun Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret etti.
Torun, ziyarette hizmete talip olduğunu söyleyerek, “Belediye Başkanlığına seçildiğimiz gün halkımıza hizmet için geldiğimizi vurguladım ve sizlerle istişareli çalışmak isteriz. Milletvekillerimiz olarak sizleri sık sık ziyaret edip Uğurludağ ilçemiz için taleplerimiz olacaktır. İlçemize yapacağınız hizmetler ile vereceğiniz katkı ve destekleri halkımızla mutlaka paylaşacağım.” dedi.
Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu hayırlı olsun temennilerinde bulunarak, “Uğurludağ da bizim ilçemiz hizmetlerimizi elbette ki esirgemeyeceğiz. Devlet Su İşleri kriterlerine uymayan Şendere İçme Suyu projesi ile ilgili çalışmalarımız sürüyor, geçtiğimiz hafta konuyu Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz ile de paylaştım. İnşallah olumlu sonuç bekliyoruz. Tımarlı sulaması ihale hazırlık çalışmaları devam ediyor. Çorum’a ulaşımınızı sağlayan Haramidere yolu hızlı bir şekilde devam ediyor. Yaptığınız çalışmalarda partizanlık yapmadan bizlerle koordineli olduğunuz takdirde destek ve katkılarımız devam edecektir.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>