Untitled-1

Tokgöz ve Eyvaz Alaca ilçesine kazandırılan Fen Lisesi için teşekkür ettiler

Alaca Belediye Başkanı Muhammed Esat Eyvaz ve AK Parti Alaca İlçe Başkanı Ümit Tokgöz Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, Tokgöz ve Eyvaz Alaca ilçesine kazandırılan Fen Lisesi için teşekkür ettiler.

Eğitim alanında yapılan yatırımlarda Çorum’un bölgede örnek düzeyde olduğuna dikkat çeken Eyvaz,“gerek bu yatırımların yapılmasında gerekse Fen Lisesinin ilçemize kazandırılmasında sizin emeğiniz çok büyük, katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarette Tokgöz ise “Ramazan ayının ilk gününde müjdeli haberlerle geldiniz.Başta Fen Lisesi olmak üzere, yeni yapılacak olan Hükümet Konağı, İmam Hatip Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Zile kavşağı düzenlemesine ayrıca, temiz ve sağlıklı içme suyuna,  doğalgaza ve birçok yatırımın ilçemize gelmesinde göstermiş olduğunuz gayret ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Geleceğimizin eğitimden geçtiğini vurgulayan Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Fen Lisesi gibi bir okulun Alaca, Osmancık ve Sungurlu ilçelerimize kazandırdığımız için mutluyuz. Halkımıza ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>