sungurlu

Sungurlu’da fırınlar denetlendi

sungurlu
Sungurlu ilçesinde faaliyet gösteren tüm ekmek, pide ve simit fırınları denetlendi. Denetimlerde eksikleri bulunan işyeri sahipleri uyarıldı.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, zabıta ekiplerinin ilçede bulunan ekmek, pide ve simit fırınlarına yönelik denetimlerine ağırlık verildiğini söyledi.
Zabıta ekiplerinin 14 ekmek fırını ve 2 simit fırınında denetim yaparak kontrollerini sıklaştırdığını dile getiren Başkan Şahiner, insanların sağlıklı ve rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirtti.
Kontrollerin aralıksız devam edeceğini dile getiren Başkan Şahiner, “Hiç kimsenin halkımızın sağlığıyla oynamasına müsaade etmeyiz” dedi.
Denetimlerde hijyen konusunda eksikleri olduğu ortaya çıkan işletme sahipleri ise en kısa sürede eksikliklerinin giderilmesi konusunda uyarıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>