mhp

Sungurlu MHP Belediye meclis adayları sahaya iniyor

mhp
Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu Belediye Meclis Üyesi adayları seçim çalışmalarına start verdi.
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan MHP Sungurlu Belediye Başkan adayı Abdulkadir Şahiner, “Belediye Meclisi üyeliği için partimize çok büyük teveccüh olmuştur. Ancak müracaat eden arkadaşlarımızın hepsi bu göreve layık dava arkadaşlarımızdı. Ancak içlerinden 15 arkadaşımızı seçmek zorunda idik. Arkadaşlarıma bu süreçte bana destek olup büyük fedakarlıklar yapmışlardır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
15 arkadaşımızla bugün itibari ile sahaya inmiş bulunmaktayız diyen Şahiner, “Bu süreçte sadece 15 arkadaşımız değil bize gönül veren tüm kardeşlerimiz, partili partisiz Sungurlu sevdalısı her arkadaşımız, her kardeşimiz, her bacımız, anamız bizim yol arkadaşımızdır. Biz Yönetmeye değil sizlere Hizmetkar olmaya talibiz. Tertemiz 15 meclis üyemiz sizlerin hizmetkarı olmaya taliptir. Bizlerin Tek amacı Sungurlumuza hizmet ve kalkındırmaktır. Bizim için Sungurlumuzun her ferdi değerlidir, Tabiki şu andan itibaren, halkımız her partinin Belediye Meclis listesini değerlendirecektir. Ancak bizim farkımız ortadadır. Tüm Belediye Meclis üyelerimize başarılar diliyor, partili partisiz bize gönül veren destek olan tüm Sungurlulu kardeşlerimizin dua ve güzel dileklerini bekler saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>