süleyman-soylu

Süleyman Soylu Sungurlu’da

süleyman-soylu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu partisinin seçim bürosunu açmak üzere Çorum’un Sungurlu ilçesine geldi. Soylu, Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya için 30 Mart’ta tekrar vize istedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Sungurlu’ya gelerek partisinin seçim bürosunun açılışına katıldı. İlk olarak Sungurlu Belediyesini ziyaret eden Soylu, burada Selahaddin Uzunkaya’dan kısa bir brifing aldı. Daha sonra esnafları gezen Soylu esnafın sorunlarını dinledi.
Daha sonra seçim bürosunun açılış törenine katılan Soylu’ya, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İlçe Başkanı Muammer Çuhacı ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse’de eşlik etti.
“30 Mart’ta Selahaddin Uzunkaya için tekrar vize istiyoruz” diyen Soylu, “Hayallerimiz, projelerimizi, güçlü Türkiye’mizi, güzel Sungurlumuzu, bir daha ama bir daha önümüzde ki 5 yıl için vize istiyoruz. Sizden destek istiyoruz, sizden kuvvet istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>