Muzaffer Külcü

Oda ve birlik başkanlarından Külcü’ye ziyaret

Muzaffer Külcü
30 Mart seçimlerinin ardından Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü kutlayan ilk heyet esnaflar oldu.
Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek, ve çok sayıda oda başkanı Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret ederek kutladı.
Seçim sonucunun böyle olacağını bildiklerini dile getiren Canbek, “Geçmişi örnek alarak, gelecekte de daha iyi hizmetler yapacağınıza inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.
Yeni dönemde kendisini ilk ziyaret eden heyetin esnaflar olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise, heyetin esnaflardan oluşmasının ayrı bir öneminin bulunduğunu söyledi.
Bugüne kadar esnaf dostu olduklarını bundan sonrada olmaya devam edeceklerinin altını çizen Külcü, bunu belediye olarak haya geçirdikleri projelerde ortaya koyduklarını ve esnaflarla birlikte güzel sonuçlar aldıklarını vurguladı.
Esnaflarla bu çıktıkları yolda el ele, gönül gönüle yürümeye devam edeceklerinin altını çizen Külcü, ayrılık, gayrılık olmayacağını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>