kulcu

Külcü esnaf gezilerine devam ediyor

kulcu
Külcü, esnaf gezilerine devam ediyor

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Muzaffer Külcü, seçim gezilerine Sepetçiler Sokak, Hıdırlık Caddesi, Taşhan Caddesi ve Kubbeli Sokak’ta devam etti.
Esnaf gezisi sırasında tüm esnafın tek tek elini sıkan ve esnafa bereketli kazanç dileğinde bulunan Başkan Külcü, 30 Mart’ta yeni bir Türkiye için, yeni bir Çorum için tüm güçleriyle açıkladıkları projeleri hayata geçirmeye başlayacaklarını söyledi.
Belediye Meclis üyesi adayları ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnafı gezen Külcü, gördüğü ilgiden hayli memnun oldu.

Biz bu oyunu bozacağız
Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Muzaffer Külcü’ye Sepetçiler Sokağı esnafı tam destek verdi.
Sepetçiler Sokağı’nda bir esnaf Başkan Külcü’ye Türkiye’de oynanan oyunları gayet iyi bildiklerini ve Türk Milleti’nin birileri tarafından ülkede oynanan oyunu çok iyi bildiğini söyledi. “Bu millet bu oyunu bozacak” diyen esnaf, “31 Mart sabahı daha güçlü bir Türkiye ile uyanacağız. Birilerinin oyununu çok fena bozacağız. Onlar bu milleti saf zannediyor. Oysa biz her şeyin farkındayız” diye konuştu.


Onların duaları her şeyden daha önemli

Sepetçiler Sokağı esnafını gezen Başkan Külcü’ye yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür etti.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de hiçbir mahalleyi, hiçbir bölgeyi ayırt etmeksizin ihtiyacı bulunan yerlerde gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi. “Biz yaptığımız çalışmalar için hemşehrilerimizden teşekkür beklemiyoruz. Biz onların dualarını, gönüllerini kazanmak için hizmet ediyoruz. İnşallah bundan sonra da ihtiyacı olan bölgelerde hem altyapı anlamında hem de üstyapı ve çevre düzenlemesi anlamında çalışmalarımız artarak devam edecek. Hemşehrilerimiz her şeyin en güzeline layık” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>