iskilip

İskilip’te parklarda yeniden düzenlenecek

iskilip
RECEP ÇATMA; “ALTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDERKEN ÜST YAPIYI DA İHMAL ETMİYORUZ”
İskilip’te kanalizasyon, şehir şebekesi içme suyu, yağmur suyu, doğalgaz altyapı çalışmaları gündemde iken üst yapıda uygulanacak olan düzenlemeler için Belediye Başkanı Recep Çatma harekete geçti.
Bu kapsamda İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, Kaymakam Şuayib Gürsoy, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, peyzaj mimar ve uzmanları hafta sonu Çatalkara Kültür Sanat evi, Temenna Parkı, Ulucami etrafı, Tarihi Redif Kışlası, halka açılan Atatürk Orman Çiftliğinde incelemelerde bulundular. Başkan Çatma altyapı çalışmalarının hızla devam edeceğini, bu çalışmalara Belediye olarak her türlü katkıyı sunduklarını ve 1,5 yılda tamamlanması için girişimlerde bulunduklarını belirtti.
Belediye Başkanı Recep Çatma altyapı çalışmaları sonrasında söz verdiği gibi başta çocuk parkları olmak üzere Belediyemiz tesislerinde ve şehrin ihtiyaç hissedilen alanlarında çevre düzenleme ve peyzaj çalışması başlatacaklarını ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>