zbyrb

İskilip’te büyük üzüntü

zbyrb
Sivas Valisi Zübeyir Kemelek’in vefat haberi memleketi İskilip’te derin üzüntüye neden oldu. İlçede çok sevildiği öğrenilen Kemelek’in hemşerilerine özel ilgisi olduğu biliniyor. Mütevaziliği ile tanınan Kemelek’in valiler kararnamesi yayınlandıktan sonra diğer İskilipli Orhan Öztürk’ün valilik yazısını aldığı gün vefat etmesi de tesadüf mü kader mi bilinmez.
Zübeyir Kemelek’in cenazesi 22 Şubat Cumartesi günü Çarşı camisinde kılınacak cenaze namazının ardından İskilipli Atıf Hoca’nında kabrinin bulunduğu Gülbaba mezarlığına defnedilecek.
za

za1

zübyrr

İskilip’te büyük üzüntü” üzerine bir düşünce

  1. Esra Keskin

    Allah Rahmet Eylesin. Allah yakınlarına sabır ihsan eylesin. Bu iki değerli devlet adamının vefat haberlerini duymaktan dolayı derin üzüntümü ifade etmek isterim. İskilipli ve Çorumlu dostlarımızın acılarını en derinden paylaşıyorum. Yrd. Doç. Dr. Esra KESKİN:

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>