Untitled-1

İskilip’te altyapı çalışmaları

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma şehrin altı bölgesinde devam eden kanalizasyon ve yağmur suyu altyapı çalışmalarında incelemelerde bulunarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Çatma, Belediye tarafından her türlü katkının verildiğini ve kanalizasyon altyapı çalışmasının bu yılın Ekim ayında tamamlanmasının hedeflendiğini, peşinden içme suyu şehir şebekesi yenileme çalışmasının devreye gireceğini belirtti.

 Başkan, Temmuz ayında Yedaş’ın telleri yerin altına almaya başlayacağını ve peşinde doğalgaz boru hattının döşenmeye başlanacağını ifade ederek altyapı çalışmalarının iki yıldan daha kısa bir süre içinde tamamlandıktan sonra başta ana caddeler olmak üzere şehir genelinde 40 kilometrelik sıcak asfalt uygulamasının yapılacağını ifade etti. Başkan Çatma sıcak asfalt yapılmayan cadde ve sokaklara da dekoratif kilit parke taşı döşeneceğini, üstyapı için gerekli projelerin hazırlandığını sözlerine ekledi.

IMG_0393 IMG_0401 IMG_0409 IMG_0421 Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>