İSKİLİP’E-GEZİ-TURLARI-HAFTA-İÇİNDE-DE-DEVAM-EDİYOR

İskilip’e Gezi Turları Hafta İçinde de Devam Ediyor

İSKİLİP’E-GEZİ-TURLARI-HAFTA-İÇİNDE-DE-DEVAM-EDİYORİskilip, yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezi olma özelliğini koruyor. Geçtiğimiz hafta sonu yabancı turizm acente temsilcilerinin misafir olduğu İskilip’e hafta içinde de geziler düzenleniyor. Bu kapsamda Ankara’dan seyahat tur 53 aracılığı ve rehberle gelen 20 kişilik hanımlardan oluşan kafile şehrin tarihi ve turistik mekânlarını gezdiler.

Kendisi de İskilip’li olan Fatma Yılmaz’ın organizasyonu ile çoğunluğunu Gazi Üniversitesi çalışanlarının oluşturduğu, hanımlardan oluşan turist kafilesine gezi öncesi hoş geldiniz ziyaretinde bulunan Recep Çatma her geçen gün artan turistik gezilere İskilip Belediyesi olarak gereken katkının sağlanacağını ve cazibe merkezlerinin artırılacağını, orta vadede günübirlik gezilere ek olarak konaklamalı gezilere imkan sağlayacak çalışmaları tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>