Untitled-1

İskilip ten Şehit Polis Fatih Sağır

Dün gece 21:30 surlarında Bitliste çatışmaya giderken kaza yapan zırhlı araçta şehit olan İskilipli özel hareket polisi Fatih Sağır bugün İskilip Seyirçayı köyünde toprağa verilecek.
Edindiğimiz bilgilere göre şehit polisin ailesi rahmetli Fatih Sağırın naaşını almak için bu gece Ankara´dan uçakla Bitlise gitti. Bitlis Emniyet Müdürlüğünde düzenlenecek törenden sonra Fatih Sağırın naaşı uçakla Merzifona getirelecek.İskilipte düzenlenecek resmi törenden sonra Fatih Sağır İskilip Seyirçayı köyünde toprağa verilecek.
Şehit Polis Fatih Sağır(30)yaşında bekar olup ailenin tek erkek evladı olduğu öğrenilirken çevresinde çok sade, inançlı ailesine bağlı saygılı ve çevresi tarafından çok seviliyordu.
Bitlis Emniyet Müdürlüğüne 1 ay önce tayini çıktığı bildirildi.
Bitlis-Diyarbakır karayolundaki polis kontrol noktasına roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıya müdahale için giden zırhlı aracın devrilmesi sonucu 3 özel harekat polisi şehit olmuş, 2 polis yaralanmıştı.
Şehit polislerin Eyüp Emre Kan (Elazığ), Fatih Sağır (Çorum-İskilip) ve Mustafa Arslan (Hatay-İskenderun)

Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>