iskilip

İskilip şehiriçi alt yapı çalışması başladı

iskilip
İskilip şehir içi içme suyu şebeke hattı altyapı çalışmalarına 13 Mart 2014 Perşembe günü başlandı.
8 Ocak 2014 Tarihinde İhale edilen proje çalışmaları İskilip Belediyesi ekipleri ve yüklenici firma tarafından imar planı, hâlihazır harita ve saha üzerinde tamamlanarak son şekli verildi. İskilip Belediyesi ve yüklenici firma ile imzalanan sözleşmeye göre şehir şebekesindeki asbest borular tamamen değiştirilerek polietilenli sağlıklı borular döşenecek. Şebeke yenileme çalışması kapsamında şehir içinde 65 kilometrelik şebeke hattı 2014 yılı içinde tamamlanacak.
NUMAN SEZER; “HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.”
Bilindiği gibi Belediye Başkanı Numan Sezer’in göreve gelmesi ile birlikte içme suyunu ilçeye taşıyan isale hattındaki kansorejen riskli asbest borular değiştirilmiş, gölet ve kaynak suları insan sağlığına zarar vermeyen polietilenli, esnek yapısından dolayı arızaya neden olmayan çeşitli ebatlardaki borularla Pazarbaşı mevkisine kadar Belediye imkânları ile getirilmişti.
İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer insan sağlığı açısından son derece önemli, planlı ve projeli bu tarihi altyapı çalışmasının da İskilip halkına hayırlı olmasını diledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>