CATMA

İskilip Belediyesinde devir teslim töreni

CATMA

RECEP ÇATMA; “ “İSKİLİP’İN HER KÖŞESİNE EŞİTLİK, ADALET VE HAKKANİYET İLKESİYLE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ.”
Beş yıl başarılı hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Numan Sezer 4 Nisan 2014 Cuma günü düzenlenen törenle görevini yeni Başkan Recep Çatma’ya devretti. Belediye Hizmet Binası önünde kurban ve dualarla yapılan törende konuşan Numan Sezer, Belediye Başkanı Recep Çatma’ya görevinde başarılar dilerken başkanlığı süresince birlikte çalıştığı belediye personelinden helallik istedi. Sezer beş yıl beraber çalıştığı meclis üyesi arkadaşlarına da teşekkür ederek başkanlık mührünü Başkan Çatma’ya takdim etti.
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ALİ KOÇKAYA;”İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN.”
Ak Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya yaptığı konuşmada Ak Partili başarılı bir başkandan yine Ak Partili bir başkanın bayrağı teslim almasından son derece mutlu olduklarını belirterek “Dün görevimizi başarılı bir şekilde yaptıysak gelecekte de başarılı hizmetler vereceğimize inanıyorum. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ a İskilipliler olarak mahcup olmadığımız için mutlu ve huzurluyum. Başkanımıza, meclis üyelerimize, patimizin tüm organlarına, ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun. İskilip, Ak Parti ile üçüncü dönemini yaşamaktadır. Orhan Öztürk ve Numan Sezer’e gerçekleştirdikleri başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
BAŞKAN ÇATMA; “ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIMIZ BİR SÜREÇ OLACAKTIR.”
Yeni Belediye Başkanı Recep Çatma Belediye önünde toplanan İskiliplilere hitaben yaptığı konuşmada başkanlık yarışının bir hizmet yarışı olduğunun altını çizdi. İskilip’e hizmet etmenin gurur ve şeref olduğunu belirterek yaptığı hizmetlerden dolayı Numan Sezer’e teşekkür etti. Çatma; “Önümüzdeki dönem İskilip’e büyük hizmetler yapacağımız bir dönem olacaktır. Hiçbir zaman Belediyemizi siyasi bir belediye olarak idare etmeyeceğiz. Ne kadar çok hizmet yapabilirsek, ne kadar çok hizmet yapabilirsek o kadar çok mutlu olacağımın da bilinmesini istiyorum. Hiçbir kesimi yok saymadan, ötekileştirmeden, İskilip’in tüm kesimlerine adalet, hakkaniyet ve eşitlik ilkesi ile hizmet götüreceğiz. Bu sürecin hepimize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum.” dedi.
Daha sonra başkanlık makamında önceki başkan Numan Sezer Belediye Başkanı Recep Çatma’ya çiçek ve minyatür İskilip evi kapısı hediye ederken Başkan Recep Çatma’da Sezer’e gümüş kaplama plaket takdim etti. Çatma günün ilerleyen saatlerinde tebrikleri kabul etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>