recep-catma

İskilip Ak Parti adayı Çatma esnaf ziyaretlerinde

recep-catma
AK Parti Çorum İskilip Belediye Başkan adayı Recep Çatma, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.
Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinleyen belediye başkan adayı Recep Çatma, İskilip’in Ak Partili belediyeye ihtiyacı olduğunu belirterek, “Biz merkezi hükümetten yardımları almak için de geliyoruz. Son zamanlarda yapılan 12 milyon TL’lik bir altyapı çalışması var. 6 milyon TL’ik bir atık suyu arıtma ve doğalgaz çalışması var. 950 tane ilçeden sadece 8 tane ilçe doğalgaza kavuştu. Burada bir başarı öyküsü var. Bu hizmetlerin devamını alabilmemiz, ilçemize yeni yatırımlar kazandırabilmemiz içinde sizin desteklerinize ihtiyacımız var” dedi.
Temsilde adil olacaklarını, hizmetin eşit şekilde dağılacağını dile getiren Çatma, kimsesizlerin kimsesi olacaklarını dile getirdi. Belediye başkanı seçildiği taktirde İskilip’i hep birlikte yöneteceklerini dile getiren Çatma, her konuda toplumun tüm kesimleriyle karşılıklı istişare ederek, İskilip’i hep birlikte ileriye taşıyacaklarını dile getirdi.
Çatma, ziyaretlerin ardından Ak Parti İskilip Kadın Kolları üyeleri ile bir araya geldi. Çatma, partili kadınlardan ev ev dolaşarak AK Parti’nin projelerini anlatmalarını istedi.
rc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>