Untitled-1

İSDAK dan iftar yemeği

İskilip´te bir süre önce doğa gönüllüleri tarafından kurulan İskilip Kültür Turizm Doğa Sporları Ve Arama Kurtarma Derneği İSDAK üyelerine İskilip Atatürk Orman çiftliğinde iftar yemeği verdi.

İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy, Dernek Yönetim Kurulu,  üyeler  ve basın mensuplarının katıldığı İftar programının açılış konuşmasını yapan İSDAK Başkanı Hasan Güçlü Ramazan ayında üyelerimizin kaynaşması, üyeler arasında diyaloğun artması,birlik ve beraberlik örnekleri sergilemek amacıyla üyelerimizi iftar yemeğinde buluşturduk. Derneğimizin yönetim kurulu ile birlikte aldığımız karar ile böyle bir programı hazırlamanın önemli olduğunu, ramazan ayı kardeşlik, birlik, beraberlik, paylaşma ve hoşgörü ayıdır. Bu güzel ayın ilk günlerinde evimizde ailemiz yerine, burada kardeşlerimizle hem kaynaştık hem de dinimizin vecibesi olan ramazan ayının ilk günlerini ihya etti. Bu tür etkinlikler derneklerin görevleri içerisinde yer almaktadır; bu tür çalışmalara devam edeceğiz inşallah” dedi.

İskilip Kaymakamı Şuayib Gürsoy yaptığı konuşmada İSDAK Başkanı Hasan Güçlü ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>