murat-aksu

İntihar eden koruma polisi İskilip’te toprağa verildi

murat-aksu

Önceki gün intihar eden İçişleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu’nun oğlu Dr.Murat Aksu’nun koruma polisi İskilipli Kadir Karabuğa’nın cenazesi İskilip Ulaştepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.Dün yapılan otopsisinin ardından memleketi İskilip’e getirilen Karabuğa’nın cenazesi, Ulaştepe mezarlığında toprağa verildi.

Öğlen namazının ardından İskilip Ulu Camisinde kılınan cenaze namazına eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu’nun oğlu Murat Aksu, Belediye Başkanı Numan Sezer, İskilip Kaymakamı Şuayip Gürsoy, Çorum İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan ve Karabuğa’nın çok sayıda yakını katıldı.

Cenaze namazının ardından Karabuğa’nın naaşı İskilip Ulaştepe mezarlığına defnedildi. Cenazeye katılan Murat Aksu, Başkan Sezer, Kaymakam Gürsoy ve İl Emniyet Müdürü Doğan, Karabuğa ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Daha sonra Murat Aksu ve beraberindekiler Seyirtepe tesislerinde Belediye Başkanı Numan Sezer ile birlikte yemek yediler. Sezer ile başbaşa görüşen Murat Aksu akşam saatlerinde İskilip’ten ayrıldı.

kadir-karabuğa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>