Cengiz-Küçükayvaz’ın-‘Haydi-Hayırlısı’-adlı-tiyatro-oyunu-Çorum’da-sahnelendi.

‘Haydi Hayırlısı’ adlı tiyatro oyunu Çorum’da sahnelendi.

Cengiz-Küçükayvaz’ın-‘Haydi-Hayırlısı’-adlı-tiyatro-oyunu-Çorum’da-sahnelendi.Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Cengiz Küçükayvaz’ın ‘Haydi Hayırlısı’ adlı tiyatro oyunu Çorum’da sahnelendi.
Çorum Umut Tiyatrosu organizesinde Çorumlu tiyatro sevenlerle bir araya gelen Cengiz Küçükayvaz ve arkadaşları iki perdelik oyunlarıyla seyirciyi kahkahaya doyurdular. Çorum’lu tiyatro severler salonu ağzına kadar doldururken oyun çok beğenildi ve Küçükayvaz ekibi dakikalarca ayakta alkışlandı. Oyun sonrası da tiyatro severleri kırmayan oyuncular hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Yeni açılan Hanoğlu konağının sponsorluğunda akşam yemeği yiyen ‘Haydi Hayırlısı’ ekibi şellale cafe de çay molası verdiler.
Arıkoğlu, Küçükayvaz ile tiyatro oyunu için anlaştı
Cengiz Küçükayvaz, Çorumlu tiyatro yazarı Mustafa Arıkoğlu ile Hanoğlu Konağı’nda bir araya gelerek yeni bir tiyatro eseri için anlaştılar..
İkilinin gayet sıkı bir sohbette oldukları gözlenirken, Küçükayvaz ve Arıkoğlu’nun önümüzdeki sezon için yeni bir oyun konusunda anlaşmaya vardıkları öğrenildi.
Aynı zamanda, Devlet Tiyatroları repertuarına da kabul edilen “Düş Yakamdan” adlı oyunun hazırlıklarına Ekim ayı gibi başlanması düşünülüyor.

Haber : Corum Time

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>