Untitled-1

Hamza Karataş, iftarda ilçede yaşayan Eryaşar ailesine misafir oldu

Çorum’un Osmancık Belediye Başkanı .
Eşi Hamide Karataş ile birlikte Cumhuriyet mahallesinde iki çocuğu ile birlikte yaşayan Güler Eryaşar’ın evine konuk olan Karataş, aile ile birlikte oruç açtı.
Ramazanda paylaşmanın toplumun kaynaşmasına vesile olduğunu ifade eden Karataş, Eryaşar ailesi ile birlikte iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Başkan Karataş, “Ramazan, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek, manevi değerlerimizi korumak ve insanlarımız arasında kaynaşmayı sağlamak için bir fırsat. Biz de vatandaşlarımızla vakit geçirmek, onların sıkıntılarını dinlemek ve bir tas çorbayı paylaşarak Ramazanın manevi huzurundan tat almak istedik. Belediye olarak Ramazanda 200 aileye iftar ve sahur veriyoruz. İhtiyaç sahibi ailelere çeşitli yardımlarda bulunuyoruz. Ancak bundan öte ailelerimizle aynı sofrayı paylaşmak, onlarla aynı iftar yemeğine ortak olmak ve birlikte oruç açmak çok güzel bir duygu. Bizi konuk ettikleri için Eryaşar ailesine çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Eryaşar ise, başkan Karataş’ın eşi ile birlikte kendilerine konuk olmalarından mutluluk duyduklarını belirtti.

Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>