kulcu

Gençlerden Başkan Külcü’ye yakın ilgi

kulcu
Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün seçim çalışmaları hız kesmeden sürüyor.
Bir taraftan Çorum Belediyesi tarafından yapılan yatırımların açılışını gerçekleştiren Başkan Külcü, diğer taraftan esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Bu ziyaretlerde Başkan Külcü’ye esnafların yanı sıra gençlerde yakın ilgi gösteriyor. Gittiği her yerde gençlerin yakın ilgisiyle karşılan ve çevresini saran gençlerle sohbet eden Başkan Külcü, geziler boyunca karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgileniyor.
‘Biz ulaşılmaz değiliz, her zaman Çorum halkının bir parçasıyız’ diyen Muzaffer Külcü, “Bir yandan seçim çalışmalarımızı yürütürken diğer yandan da vatandaşlarımızla bir araya gelmek ve gençlerle sohbet etmek bizi oldukça mutlu ediyor. Gençlerimiz ve çocuklarımız bizim için çok önemli. Onların iyi bir ortamda yetişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çünkü onlar gelecekte bu ülkeyi yönetecek insanlar olacaktır. Onlara çocukken göstereceğimiz ilgi ile vereceğimiz güven duygusu ileride çok daha başarılı olmalarına imkân sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>