Emniyet-Müdürü’nden-Cemiyet’e-iade-i-ziyaret

Emniyet Müdürü’nden Cemiyet’e iade-i ziyaret

Emniyet-Müdürü’nden-Cemiyet’e-iade-i-ziyaretEmniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı dün Çorum Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen’in evsahipliğindeki ziyarette Cemiyet Başkan Yardımcısı Bülent Özkaleli, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Demirer ve Murat Özülke, İskilip Gazetesi sahibi Ömer Doğan, BiDergi Genel Yayın Yönetmeni Atakan Akman ile bazı Cemiyet üyeleri de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Salih Erkan Tarancı, “Çorum’un huzur ve asayişi için toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içinde olacağız” dedi.

Yerel medyanın kamuoyunun bilgilendirilmesindeki rolünün büyük olduğuna işaret eden Emniyet Müdürü Tarancı, şehrin huzur ve güvenliği alanındaki çalışmaları Çorum basını ile paylaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Çorum’un temiz ve güzel bir şehir olduğunu dile getiren Tarancı, “Anadolu’nun güzide kentlerinden biri olan Çorum, genel anlamda yaşanabilir bir şehir” diye konuştu.

Tarancı, Emniyet Teşkilatı mensupları arasında 15 yıla yakın bir süredir Çorum’da görev yapanların yanı sıra emeklilik sonrası memleketlerine dönmeyip yerleşenlerin de olduğuna dikkat çekti.

İade-i ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cemiyet Başkanı Şevket Erzen ise yerel basının Çorum’un asayişi konusundaki duyarlılık ve hassasiyetinin süreceğini ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>