CORROF

Çorum Offroad ekibi gezisi

c1 c2
Çoroff 16 Arazi Aracı ile 16 Şubat 2014 Pazar günü yağmur altında, çamurlar içinde bir gezi düzenledi.

Offroad meraklıların en çok beklediği iki şey kar ve yağmurdur. Geçtiğimiz hafta sonu beklenen yağmuru değerlendirmek ve çamurla yağmurdan oluşan zorlu yollardan geçmek isteyen Çoroff – Çorum Offroad Derneği meraklıları Pazar sabahı 10:00’da Anıt Cafe önünde toplanarak yola çıktı. Samsun yolundan başlayan etap Pancarlık Köyü merasına doğru ilerledi. Ekip sürekli yağan yağmur altında hem ıslandı hem de çamurda offroad yapmanın keyfini doyasıya çıkardı. Bol bol fotoğraf ve video çekilen gezinin en sıcak anı yağmur altında araçlar çamurdan kurtarıldıktan sonra verilen Çay-Kahve molası idi.

30’a yakın arazi aracı ile resmi üye sayısı 40’a ulaşan, Facebook grubunda 2100’den fazla takipçisi bulunan Çoroff, Çorum’un en büyük Offroad Derneği. Üye ve araç sayısı sürekli artan Çoroff aralarına katılacak arazi aracı meraklılarını beklemekte. Offroad sporuna ilgi duyan, 4×4 arazi aracı almak için yardıma ihtiyacı olan, ya da mevcut aracının becerilerini sınamak isteyen herkesi bilgi alışverişine ve gezilerine davet ediyorlar.
c3CORROF
Geziden daha fazla fotoğraf veya videoyu www.facebook.com/groups/coroff facebook grubumuzdan veya www.coroff.org internet sitemizden izleyebilirsiniz.

16 Şubat 2014 Pazar günü geziye katılan Çoroff ekibinin isim sırasıyla araçları şöyle idi:

Adem Oğuzhan Kaya Range Rover

Aydın Özkader Jeep Grand Cherokee

Burak Torun Nissan Navara

Cafer Işıtır Honda CRV

Cemil Gazel Land Rover Discovery

Erdil Duran Jeep Cj-6

Eşref Söker Suzuki Vitara

Göral-Vural Çetinkaya Toyota Hilux

İlker Alptekin Jeep Grand Cherokee

Levent Kırış Infinity

Murat Şen Jeep Cherokee

Mustafa Karaküçük Suzuki Grand Vitara

Selahattin Gürses Land Rover Defender

Taşkın Albayır Range Rover

Turgut İlgü Jeep CJ-5

Tekin Akbülbül Range Rover

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>