emniyetm

Çorum Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı görevine başladı

emniyetm
Çorum Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı görevine başladı.
Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan tarafından Emniyet Müdürlüğü önünde karşılanan Tarancı, şube müdürleri ile tek tek tokalaşarak tanıştı. Tarancı, daha sonra makam odasında düzenlenen törenle yeni görevini Doğan’dan devraldı.
Devlette devamlılığın esas olduğunu vurgulayan Tarancı, “Değerli meslektaşımın bıraktığı yerden hizmetimizi aynen devam ettireceğiz. Düsturumuz bayrağı daha ileri taşımaktır” dedi.
Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan’a yeni atandığı görevinde ve hayatında mutluluklar dileyen Tarancı, hiçbir hizmette herhangi bir eksiklik yada aksaklık olmaksızın emniyet teşkilatının çalışmalarına devam edeceğini, toplumun tüm kesimleriyle iletişim ve istişare halinde olacaklarını ifade etti.
Çorum Emniyet Müdürlüğü görevinden ayrılan Halil İbrahim Doğan, Çorum’dan çok güzel duygularla ve dostluklarla ayrıldığını belirterek, “Çorum benim ve ailemin hayatında her zaman önemli bir yer teşkil edecek.” dedi.
Doğan, Çorum’da 20 ay görev yaptığını ve bu süre içerisinde, Emniyet Teşkilatı’nın başarılarında Çorumlunun çok büyük katkıları bulunduğuna işaret etti.
Çorumlulara selam gönderdiğini ifade eden Doğan, “Burada görev yaptığımız süre içerisinde bize büyük destek veren Valimiz Sayın Sabri Başköy’e, Çorum halkına ve tüm STK’lara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>