yavuz

Çorum Belediyespor’da İncedal’la 2 yıl

yavuz
Değerli Basın Mensupları;
Kulübümüzce, Teknik Direktör Yavuz İncedal ile yapılan görüşmeler ve varılan mutabakat sonucunda, kendisi ile 2 yıllık sözleşme yapılmış, sözleşmeden hemen sonra çalışmalarına başlayan teknik heyet tarafından önümüzdeki sezonun planlanması amacıyla toplantı gerçekleştirilmiş, toplantı sonucunda mevcut sözleşmesi devam eden ve sözleşmesi sona eren tüm futbolcularımız ile bir görüşme yapılması kararı alınmıştır.
Futbolcularımızla yapılacak görüşmede ana gündem maddesi olarak kendilerine kulübümüzde kalmak veya gitmek konusundaki düşünceleri ile kendilerine doğrudan veya dolaylı yollardan başka kulüplerden teklif gelip gelmediği sorulacak ve futbolcularımızın verecekleri bilgiler sonucunda kendileri hakkındaki nihai karar verilecektir.
Ayrıca, şunu belirtmek isteriz ki önümüzdeki sezon için anlaşma sağlamak üzere kulübümüze davet ettiğimiz kaptanımız Nedim Köseoğlu ile yeniden 1 yıllık anlaşmaya varılmış olup, kaptanımız Nedim Köseoğlu boş mukavele ye imza atarak bütün takdir hakkını yönetim kurulumuza bırakmıştır. Kulübümüz adına kaptanımızın bu davranışının diğer futbolcu arkadaşlarımıza da örnek olmasını diler, bu davranışından dolayı kaptanımıza teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sezon için anlaşma sağlamak üzere kulübümüze davet ettiğimiz futbolcularımızdan Ahmet Buğra Erdoğan ile, Kulüp Başkanımız Sayın Zeki GÜL ve Teknik Heyetimiz tarafından bir görüşme gerçekleştirilmiş ve kendisi ile yeniden 1 yıllık anlaşmaya varılmış olup, kaptanımız Nedim Köseoğlu gibi futbolcumuz Ahmet Buğra Erdoğan da boş mukavele ye imza atarak bütün takdir hakkını yönetim kurulumuza bırakmıştır. Kulüp Başkanımız Sayın Zeki GÜL futbolcularımıza bu davranışlarından dolayı teşekkür etmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Mustafa ÖZBAYRAM
Mali As Başkan
Basın Sözcüsü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>