Çorum-Belediyespor-Kulübünden-Basın-Açıklaması

Çorum Belediyespor Kulübünden Basın Açıklaması

Çorum-Belediyespor-Kulübünden-Basın-AçıklamasıBASIN AÇIKLAMASI

2014-2015 futbol sezonu için yapılan iç transfer görüşmelerinde, takımımıza faydalı olacaklarına inandığımız, yeni sezonda takım kadromuzda kalacak ve kulübümüzle sözleşmesi devam eden ancak sözleşmelerinin bitimine 1 yıl kalan futbolcularımızla yapılan görüşmeler neticesinde sözleşmeleri 1 yıl daha uzatılmış olup, transfer görüşmeleri tüm hızıyla devam etmektedir.
2014-2015 futbol sezonu takım kadrosunda düşünülmeyen ve kendilerine kulüp bulmaları için tebligat yapılan futbolcularımız Erol Topaloğlu, Vedat Aşkan, Mehmet Keleş, Oğuzhan Saraçoğlu ve Murat Akgül olup, bu isimlerden sözleşmesi bitenlerle yeni sözleşme yapılmayacak, sözleşmesi devam edenler ile ilgili yönetim kurulumuzca belirlenen bonservis bedellerinin ödenmesi şartı ile futbolcularımızın anlaştığı yada anlaşacağı takımlara transferleri gerçekleşecektir. Bu futbolcularımıza kulübümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşamlarında kendilerine başarılar dileriz.
Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Mustafa ÖZBAYRAM
Mali As Başkan
Basın Sözcüsü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>