chp

CHP Alaca Adaylarını Tanıttı

chp

Cumhuriyet Halk Partisi Alaca İlçe Örgütü 30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için belirlediği adaylarını parti binasında düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı.
Düzenlenen toplantıda kısa bir açıklama da bulunan CHP İlçe Başkanı İsmail Çimen, ‘Alaca’da yaşayan insanlar olarak arkadaşlarımız mahalli yönetimlerde görev almaya talip oldular. Arkadaşlarımızın göreve gelmeleri durumunda en iyi hizmeti vereceklerinden şüphem yok. Bende göreve talip olan arkadaşlarıma başarılar diliyor, Alacamız ve Alacalı hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.
Yapılan aday tanıtım toplantısında Belediye Başkan Adayı Buğra Kihtir, İl Genel Meclisi Adayları Naki Görgülü, Süleyman Coşkun, Cemal Şahin, Belediye Meclisi Adayları da Suat Yalçınkaya ve Zeynal Yalçınkaya olarak açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>