Untitled-1

Çatalhavuz sokaklarda toplam 10 bin m2’lik alanda asfalt

Çorum Belediyesi, Ramazan ayında da asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İhtiyaç duyulan bölgeleri program dahilinde belirleyen Belediye, bu bölgelerde asfalt çalışması yapıyor.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekiplerinin zorlu şartlarda çalışma yaptıklarını, Ramazan ayı içerisinde bulunmalarına rağmen ekiplerin büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirterek “Belirlediğimiz program çerçevesinde ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Çatalhavuz 16., 18., 20.,021., 22., 23. ve 24. Sokaklarda asfalt çalışmalarımız başladı. Ekiplerimiz bu bölgede asfalt serimine devam ediyor.” dedi.

 

Çatalhavuz sokaklarda toplam 10 bin m2’lik alanda asfalt çalışması yapacaklarını dile getiren Zahir, bu çalışmalarda yaklaşık 3.000 ton sıcak asfalt kullanacaklarını kaydetti.

catal_havuz (1) catal_havuz (2) Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>