BAGCI

Cahit Bağcı’dan Başkan Eyvaz’a kutlama ziyareti

BAGCI

AK Parti Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı, 30 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığı görevine tekrar seçilen Muhammet Eyvaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Bağcı, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her hizmette, faaliyette Başkan Eyvaz’ın yanında ve destekçisi olacaklarını dile getirdi. Bundan sonraki süreçte yapacağı çalışmalarda başarılar dileyen Bağcı, “Seçim öncesi yaptığımız ziyaretlerde de seçimin burada tamamlandığını görmüştük. Halkımızın da takdiriyle 30 Mart’ta başkanımız tekrar göreve başladı. Yolu açık olsun” dedi.

Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Milletvekilimiz Cahit Bağcı’nın Alaca’ya katkılarını herkes biliyor. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her zaman her projemizde destekçimiz oldu. Teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette, belediye meclis üyeleri de yer aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>