blds

Belediyespor’dan açıklama

blds
Çorum Belediyespor Mali Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, yaptığı yazılı açıklamada mevcut teknik kadromuz ile yolumuza devam ediyoruz dedi.

Özbayram, “Çorum Belediyespor yönetim kurulu dün akşam yaptığı olağanüstü toplantıda, takımımız özellikle son iki haftadaki sahaya yansıyan olumsuz etkileri teknik heyet ve futbolcular yönetim tarafından büyük bir titizlikle irdelenmiştir. Hedefimiz olan 2.Lige ulaşabilmek için futbolcularımızın şuana kadar maddi olarak hiçbir sıkıntılarının olmadığı tespit edilmiştir” dedi.

Başarılı yolda herkesin kendi üzerine düşen görevi yapmasının gerektiğini belirten Çorum Belediyespor Mali Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, “her bir futbolcumuz kendine çeki düzen vermelidir. Şampiyonluğa ilerlediğimiz bu yolda takıma ayak uydurmayan, takımın düzenini bozacak hangi futbolcu olursa olsun gözünün yaşına bakılmayacaktır. Her futbolcu kendi sorumluluğunu ve Çorum ruhunu iyi bilecektir” diye söyledi.

Çorum Belediyespor Mali Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, “yönetim kurulu olarak mevcut teknik heyet kadromuza güvenimiz tam. Teknik heyet ile yolumuza devam ediyoruz. Bizler, yönetim olarak bu takımın 2. Lige çıkmasındaki hedefimize tam olarak inanıyoruz. Çorum halkımızda aynı duygularla bizi desteklemelerini ve inanmalarını istiyoruz. Son Batmanspor maçına gelerek bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza, maç için özel güvenlik tedbiri alan ve tedbirlerini artıran emniyet mensuplarına ve basın mensuplarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>