Başkan-Recep-Çatma-Mahallelerde-İncelemelerde-Bulundu

Başkan Recep Çatma Mahallelerde İncelemelerde Bulundu

Başkan-Recep-Çatma-Mahallelerde-İncelemelerde-BulunduBaşkan Recep Çatma Mahallelerde İncelemelerde Bulundu

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma Cuma namazını kıldığı Ulaştepe Mahallesi Ebussuud Cami çıkışında mahallelilerle bir araya geldi. Başkan Çatma, İskilip’te devam eden alt yapı çalışmaları hakkında mahalle sakinlerine bilgiler vererek, istek ve talepleri dinledi.

İskilip’te devam eden kanalizasyon ve yağmur suyu alt yapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğine değinen Başkan Çatma, çalışmalarda meydana gelebilecek aksaklıkları en aza indirmek için ihaleyi alan yüklenici firma ile sürekli temas halinde olduklarını ifade ederek, “Sizlerde bizlere yardımcı olacaksınız. Telefonumuz vatandaşımıza 24 saat açık. Doğrudan beni arayarak karşılaştığınız sıkıntıları dile getirebilirsiniz” dedi.

Daha sonra vatandaşların sıkıntılarını dile getirdikleri sokaklarda incelemelerde bulunan Başkan Çatma, son günlerde yağan yağmurla oluşan sellerin sokak aralarında biriktirdiği çakıllar ve oyulan yollar için Belediyenin ilgili birimlerine gerekli çalışmaların acilen başlatılması talimatını verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>