Untitled-1

Başkan Abdulkadir Şahiner, tekelekli sandalye hediye etti

Çorum’un Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner, engellilere yaptıkları yardımlarla engellilerin hayatını kolaylaştırıyor. Karşıyaka Mahallesi’nde oturan Garip Sakmak’ı evinde ziyaret eden Başkan Abdulkadir Şahiner duygulu anlar yaşadı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Şahiner, “Garip’in yüzünü okşayarak kendisine tekerlekli sandalye getirdiğimi söylediğimde, konuşmakta zorlanan garibin ve annesinin yüzündeki sevinç her şeye değerdi” dedi.
Toplumdaki her insanın engelli adayı olduğunu hatırlatan Başkan Şahiner tekerlekli sandalyelerin engelli vatandaşlarımızın eli ayağı olduğunu belirterek, “Tekerlekli sandalye verdiğimiz vatandaşımız ailesinin de desteği ile istediği yerlere gidebilme özgürlüğüne sahip olacak. Engelli vatandaşlarımıza gerekli desteği vermeliyiz. Biz belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>