Alaca-Gündem-Gazetesi’ne-nezaket-ziyareti

Alaca Gündem Gazetesi’ne nezaket ziyareti

Alaca-Gündem-Gazetesi’ne-nezaket-ziyaretiÇorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu, Alaca Gündem Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarete Başkan Birkan Demirci, Başkan Vekili Hacı Odabaş, Başkan Yardımcısı Özer Özsaray, Dernek Genel Sekreteri Volkan Sınayuç, Muhasip Satılmış İnaç, Yönetim Kurulu Üyeleri Güngör Atak ve Kubilay Kaan Yücel katıldı.

Kendileri de basın mensubu oldukları için basının öneminin büyüklüğüne dikkat çeken ve çok sesliliğin büyük bir kazanım olduğunu söyleyen Çorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci, Alaca Gündem Gazetesi’nin Alaca’ya bundan sonra daha iyi hizmet yapacağını ifade etti.

Meslektaşları ve aynı zamanda mensubu olduğu Çorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu dile getiren Alaca Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Külcü, meslektaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>