kadınkolları

Ak Parti kadın kolları toplandı

kadınkolları
AK Parti Çorum İl Kadın Kolları yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı.
Parti binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Melek Pehlivan, İl Gençlik Kolları Başkanı Erhan Akar ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Soma’da yaşanan maden faciasından siyasi rant çıkarmaya çalışanların bulunduğunu belirterek, siyasetin bu kadar ucuz olmaması gerektiğini söyledi.
Soma’daki ateşin tüm ülkeyi yaktığını dile getiren Ceylan, bu acılı günde dahi siyasi rant elde etmeye çalışanların bulunduğuna dikkat çekti.
Bu üzücü olay üzerinden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AK Parti ve hükümetin yıpratılmaya çalışıldığına işaret eden Ceylan, “Böyle muhalefet anlayışı olmaması gerekiyor. Bugünde bir arada olmamız ve acılarımızı paylaşmamız gerekiyor. Bu kadar siyaset ucuz olmamalı. Orada hayatını kaybeden işçilerimiz hepimizin evladı” dedi.
AK Parti Kadın Kolları başkanlığına Melek Pehlivan’ın atandığını hatırlatan Ceylan, bayrak yarışını teslim alan Pehlivan ve ekibini kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Önlerinde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin bulunduğunu dile getiren Ceylan, bu süreçte Pehlivan ve yönetimine büyük bir sorumluluk düştüğünü dile getirdi.
Ceylan, teşkilat çalışmalarını tamamlayacak olan kadın kolları yönetiminin en kısa sürede çalışmalara başlayacağını sözlerine ekledi.
AK PARTİ’NİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAKLAR
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse ise, yeni yönetimin AK Parti’nin gücüne güç katacağını söyledi.
Teşkilatların bir bütün olarak düşünülmesi gerektiğini dile getiren Köse, teşkilatların bir bütünün parçasını oluşturduğunu, bu parçaların birbirine destek verdiğinde daha güçlü bir ekibin ortaya çıktığını, güçlü ekibinde daha başarılı çalışmalara imza attığının altını çizdi.
AK Partili kadınların her zaman yanlarında olduğunu ve Çorum’un her metrekaresinde izlerinin bulunduğunu dile getiren Köse, daha dinamik bir ekiple daha güzel çalışmalar yapılacağını belirtti.
Siyasetin fedakarlık ve sorumluluk istediğini dile getiren Köse, “Bu ülkeye hizmet etmek için gecenizi gündüzünüze katmak için yola çıktınız. Büyük Türkiye idealine inanarak çalışan kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız” diye konuştu.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melek Pehlivan ise sorumluluklarının ağır olduğunu bildiklerini belirterek. “Kuruluşundan bu yana partimizde görev yapan tüm bayan arkadaşlarımızı da yeni dönemde de davet ederek sevgi, saygı, birlik içerisinde Çorum’a hizmet etmeyi bayrağı aldığımız yerden daha ileri taşımak için yönetimimizle beraber elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız. Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza tercih etmeyeceğimiz bu yolda hak olanı kabullenmeyi inayet-i ilahiden niyaz ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>