catma

Ak Parti İskilip adayı Çatma esnaf ziyaretlerine devam ediyor

catma
AK Parti Çorum İskilip Belediye Başkan adayı Recep Çatma, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu.
AK Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya ve partililerinde eşlik ettiği ziyaretlerde belediye başkan adayı Recep Çatma, hem vatandaşlarla sohbet edip projelerini anlattı hem de vatandaşlardan gelen talepleri dinledi.

Hayaller değil gerçek projeler ürettiklerinin altını çizen Çatma, “Bizim hayallerle işimiz olmaz. Biz hayal vaat etmeyeceğiz. Yapamayacağımız işinde sözünü vermeyeceğiz” diye konuştu.
Huzurevi ve sohbet evi projelerinin de hazırladıklarını dile getiren Çatma, yalnız yaşamak zorunda olan yaşlıların her zaman yanlarında olacaklarını söyledi. Sohbet evi projesini ile birlikte herkesi tek bir çatı altında toplayacaklarını dile getiren Çatma, burada hoş ve güzel sohbetleri hep birlikte gerçekleştireceklerini belirtti. Çatma, bu projede sohbet evimizde kendileriyle bir arada olmak isteyen yaşlılarında evlerinden servisle alınarak ulaşımlarını sağlayacaklarını belirtti.
Esnafların, tezgahların kendisinin ve ailesinin rızkını kazanmaya çalıştığını dile getiren Çatma, “Esnafımızın kışın soğuğunda ve yazın sıcağında çektikleri sıkıntıları biliyoruz. Her zaman İskilipli esnafımızın yanındayım. Şehrimizde farklı renkler var, farklı düşünceler var. Bu renkleri ve düşünceleri birleştirerek hizmetlere dönüştüreceğiz. Ortak akla bu anlamda önem vereceğiz. Birlikte yapacak, birlikte başaracağız. Sizlerin sıkıntılarının giderilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>