akp

AK Parti Gümüşhane Teşkilatı Çorum’da ağırlandı

akp
Bir program için Ankara’ya giden ve dönüşte Çorum’da mola veren Gümüşhane AK Parti İlçe Teşkilatları Çorum’da misafir edildi.
Programa, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Gümüşhane AK Parti Kültür İlçe Başkanı Haydar Yılmaz, Şiran İlçe Başkanı Bekir Kara, Gümüşhane İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Güven, Tuncay Taşdemir ve Kültür Şiran ve Köse İlçe Teşkilatları ve Köy Muhtarları katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül programda yaptığı konuşmada,”Gümüşhaneli dostlarımızı Çorum ilimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çorum ilimizde de görev yapan ekmeğini buradan kazanan Gümüşhaneli kardeşlerimiz var. Bizler ülkemizin tüm insanını bir bütün olarak görüyoruz. Başka illerden şehrimizde yaşayan insanlarımızı zenginliğimiz olarak görüyoruz” dedi.
Gümüşhane AK Parti İlçe Teşkilatları misafir perverliklerinden dolayı Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye ve Çorumlulara teşekkür ettiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>