1300-metre-derinlk-için-işbaşı-633x333

1300 Metre derinlik için işbaşı

1300-metre-derinlk-için-işbaşı-633x333Kanara mevkiinde bulunan sıcak su rezervinde MTA ve Belediyemiz işbirliği ile yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta 750 metre derinliğe inilmiş, rezervden İskilip’in çok amaçlı yararlanabilmesi için bin 300 metre derinliğe inebilen ve petrol aramalarında da kullanılan yeni sondaj makinesi ile çalışılmasına karar verilmişti.

Aynı yerde bulunan MTA kampında yeni sondaj makinesi ile birlikte diğer iş makineleri, uzman ekip ve ekipmanlarla çalışmalar vardiya usulü 24 saat aralıksız devam ediyor. Başkan Çatma çalışmanın sonuçlanması ile birlikte başta turizm olmak üzere İskilip’e birçok alanda sayısız faydası olacak olan yatırıma Belediye olarak her türlü katkıyı sağlamaya devam edeceklerini belirterek MTA çalışanlarına ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>