Untitled-1

12 Madalyayı kutladı

Geçtiğimiz hafta Polonya’da düzenlenen Gençler Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olan Çorum Belediyespor güreşçisi Fatih Erdin, başarısını arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

 

Şampiyonada kazandığı 2’si altın, 2’si gümüş ve 8’i bronz olmak üzere toplam 12 madalya ile Avrupa Şampiyonu olan Türk Milli Takımı’nın önemli sporcuları arasında yer alan Fatih Erdin, bu başarısını Belediyespor Güreş Koordinatörü ve Güreş İl Temsilcisi Hüseyin Teke’nin Laçin’deki bağında kutladı.

 

Güreş İl Temsilcisi Hüseyin Teke, Güreş Antrenörü Ruşen Keleş ve takım arkadaşlarının katıldığı yemekte konuşan Hüseyin Teke, Fatih Erdin’in başarılı bir güreşçi olduğunu ve Çorum’un adını bundan sonraki müsabakalarda da en iyi şekilde duyuracağına inandığını ifade etti. Teke, kutlama programını organize eden ve ata sporumuz güreşe yapmış olduğu katkılardan dolayı işadamı Okan Hergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Untitled-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>